Články

Centrální kompostárna Brno poskytuje kvalitní substrát pro vaše zahrádky

13. 3. 2020 -

Zahrádkářská sezona je tady, a proto je ta nejlepší doba dopřát vašim sazenicím co nejkvalitnější hnojivo. Nabízíme na výběr tři produkty, které splňují všechny požadavky pro úspěšné pěstování plodin a jsou vhodné také k sadovým a parkovým úpravám. 

Organické hnojivo Zelený drak a Černý drak:
Rozsah a způsob použití:
Používá se ke hnojení při zřizování zelených ploch, při výsadbě zeleně, při zakládání zahradnických a ovocnářských pěstebních ploch a zahrádek. Dále se používá pro zlepšení vlastností půd polí, zahrádek i pařenišť a skleníků, při výsadbě okrasných dřevin (kromě kyselinomilných).

Zahradnický substrát Šedý drak:
Rozsah a způsob použití:
Šedý drak, zahradnický substrát je určen k sadovým a parkovým úpravám. Využívá se zejména při realizaci a úpravě zahrad, pěstebních záhonů, zelených ploch, k terénním úpravám v rámci stavební činnosti a k rekultivaci průmyslovou činností zatížených lokalit jako jsou např. areály skládek, průmyslové areály. Substrát je určen jako povrchová matrice při výsadbě zeleně a pro zakládání vegetační vrstvy pro trávníky a pro pěstování rostlin. Po aplikaci zahradnického substrátu je nutné vrstvu rovnoměrně rozhrnout na celou plochu.

Nákup kompostu a substrátu je možný od pondělí do pátku od 6:30 - 14:30.

 

 

Používáme soubory cookies

Soubory cookies využíváme k analýze návštěvnosti, zapamatování preferencí a vylepšování použitelnosti webu. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "Souhlasím".

Nastavení Souhlasím

Souhlas můžete také odmítnout.